POLITYKA JAKOŚCI

Jakość i bezpieczeństwo naszych procesów oraz troska o środowisko zostały potwierdzone przez niezależne instytucje certyfikujące. Polityka jakościowa jest jednym z kluczowych aspektów funkcjonowania naszej firmy. W związku z tym wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością ISO 9001:2015. Naszą misją jest dostarczanie Klientom produktów najwyższej jakości. Rok 2011 przyniósł wdrożenie systemu ISO 22000:2005. Powierzając nam swoje opakowanie klient ma pewność, że zostanie wykonane zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa . W trosce o naszą przyszłość oraz środowisko wdrożyliśmy kolejny system 14001:2015. Naszym celem jest realizacja produkcji z zachowaniem pełnej odpowiedzialności za otaczający nas świat.

Chcąc okazać nasze poparcie dla odpowiedzialnej gospodarki leśnej wdrożyliśmy standardy FSC. Posiadanie Certyfikatu Kontroli Pochodzenia Produktów FSC® umożliwia nam sprzedaż produktów certyfikowanych FSC.

Potwierdzeniem stosowania dobrych praktyk produkcyjnych jest uzyskanie certyfikatu BRC Packaging nadanego przez niezależny instytut, który obliguje nas do nieustannego doskonalenia Polityki Jakości i bezpieczeństwa opakowań.

Twoje zaufanie jest naszym kapitałem.