O NAS

DAKO jest największą w Polsce drukarnią opakowań ze 100% udziałem kapitału polskiego. Początki działalności poligraficznej sięgają lat 70-tych .

Od lat 90-tych Drukarnia Dako skupiła swoją produkcję na poligrafii opakowaniowej. Obecnie posiadamy dwa wyspecjalizowane zakłady produkcyjne w Lubartowie spełniające wysokie wymagania Klientów.

Zatrudniająca obecnie ponad 800 osób drukarnia gwarantuje najwyższą jakość produkowanych wyrobów dzięki wykwalifikowanemu personelowi oraz najwyższej klasy maszynom.

Najwyższą wartością jest dla nas reagowanie na indywidualne potrzeby naszych Klientów, łącznie z doradztwem projektowym i technologicznym, konkurencyjnymi cenami oraz elastycznym podejściem w zakresie logistyki dostaw.

Nasze studio graficzne stanowi odrębną komórkę gdzie wszystkie dane są na bieżąco archiwizowane i chronione, a nowoczesna technologia CTP eliminuje źródła pomyłek i skraca czas przygotowania materiałów do druku.

Laserowa pracownia wykrojników i matryc zapewnia właściwe, pewne narzędzia do produkcji. Laser do wypalania form oraz nowoczesne urządzenie do przeginania noży pozwalają wykonać wykrojnik na potrzeby najbardziej ekspresowej produkcji. Własna pracownia to możliwość precyzyjnej kontroli poprawności wysztancowania użytków oraz naniesienia poprawek jeżeli zachodzi taka konieczność.

Aby zapewnić kompleksową obsługę naszym Klientom Dako oferuje szeroką gamę usług w zakresie produkcji materiałów reklamowych m.in. ulotkek, katalogów, kalendarzy i folderów. Dział introligatorni wyposażony jest w trzy nowoczesne falcerki o wysokiej wydajności i możliwości składania nawet najmniejszych ulotek. Na życzenie Klienta wykonujemy w katalogach i folderach oprawę szytą i klejoną. Dodatkowo posiadamy urządzenia do doklejania nożyka oraz taśmy zrywającej do opakowań, co podnosi funkcjonalność kartonika.

Mamy nadzieję, że udało nam się przybliżyć profil działalności drukarni Dako.

Zapraszamy do kompleksowej współpracy, licząc że przyczyni się ona do pozyskania nowych rynków zbytu i spełni Państwa oczekiwania.

Inwestycje SZKOLENIA RODO Współpraca